error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

Rudenī sagatavojam logus ziemai

Lai sagatavotu plastikātu logus ziemai, apkopi ir vēlams veikt jau vēlā rudenī, tad ar to nebūs jānodarbojas aukstumā, kad var atklāties, ka no loga pūš auksts vējš. Kopt logus nenozīmē tikai nomazgāt loga stikloto daļu, uzmanība ir jāpievērš arī furnitūrai, profilam un blīvgumijām.

Lai sagatavotu plastikātu logus ziemai, apkopi ir vēlams veikt jau vēlā rudenī, tad ar to nebūs jānodarbojas aukstumā, kad var atklāties, ka no loga pūš auksts vējš. Kopt logus nenozīmē tikai nomazgāt loga stikloto daļu, uzmanība ir jāpievērš arī furnitūrai, profilam un blīvgumijām.

 Uz logu ārējā stikla var parādīties mitrums vasaras beigās un rudens sākumā, kad skaidrās naktīs gaisa temperatūra laukā strauji noslīd uz leju un loga stikls no ārpuses atdziest, bet iekšpusē saglabā siltumu. Ļoti agri no rīta var izveidoties viegla mitruma kārta uz stikla ārpuses. Tikko saule sāk vairāk sildīt, mitrums pazūd. Tas ir tīri fizikāls process un nav saistīts ar stikla kvalitāti vai loga montāžu.

Ja loga iekšpusē uz stikla veidojas kondensāts, tad tas nav saistīts ar logu kvalitāti. Tam varētu būt dažādi iemesli - telpā nenotiek svaiga gaisa apmaiņa un veidojas paaugstināts mitrums, problēmas ar ventilāciju vai vēdināšanu, nepareizi veikta ārsienu siltumizolācija.
Kopjot logu nav ieteicams izmantot agresīvas ķīmiskas vielas vai abrazīvas daļas saturošus tīrīšanas līdzekļus, jo tie loga daļas var bojāt. Ieteicams izmantot  ziepjūdeni un mīkstu drānu, jo tas neietekmēs negatīvi loga blīvgumijas struktūru. Pēc tam blīvgumiju var ieeļļot ar silikona eļļu. Ieteicams arī uzklāt nelielu smēreļļas daudzumu uz logu eņģēm savienojuma vietā.

Ja logam ir laba kvalitāte un tas ir pareizi iemontēts, nekāda īpaša sagatavošana ziemai nav vajadzīga.

messenger