error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

“RĪGAS LOGI” PASSIVE HOUSE

Kas ir pasīvā ēka? Tās raksturojums - augsts iekštelpu klimata komforta līmenis, tās ir augstas kvalitātes ēkas, pateicoties būvniecībai bez būvfizikas kļūdām.

Kas ir pasīvā ēka? Tās raksturojums - augsts iekštelpu klimata komforta līmenis, tās ir augstas kvalitātes ēkas, pateicoties būvniecībai bez būvfizikas kļūdām. Pasīvā ēka (Passive house) ir būvniecības standarts, kurš atbilst visaugstākajām enerģijas taupīšanas, komforta, pieejamu izmaksu un ekoloģiskām prasībām.

Energoefektīvs risinājums var būt ne tikai apkures sistēma, bet arī pati ēka. Tādas ir pasīvās ēkas, kuru plānošanā izmantoti noteikti principi – pareizs novietojums attiecībā pret debespusēm, ventilācijas sistēmas, kas rūpējas par siltuma saglabāšanu, kā arī pareizi izvēlēti un iebūvēti logi, blīvi būvēts pats ēkas karkass un vēl vairāki citi gudri izplānoti elementi. Šādām ēkām apkure ir nepieciešama minimāli, un līdz ar to arī izmaksas ir nelielas. Pasīvā ēka ietaupa enerģiju, tas nozīmē 90% enerģijas ietaupījums apkurei salīdzinot ar vidējo patēriņu esošai ēkai.

Uzņēmuma “Rīgas logi” mērķis jau no paša sākuma ir bijis nodrošināt saderību ar pasīvās mājas standartu atbilstoši IFT direktīvai. Šādas sistēmas izstrāde ar labāko siltumizolāciju nav sakritība, bet gan mērķtiecīgs darba rezultāts. 

messenger