error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

PVC LOGI, KĀ TIE RADĀS?

Plastmasas logi tiek izgatavoti no polivinilhlorīda (PVC). Šis mākslīgais materiāls parādījās 1835. gadā, kā viens no pirmajiem un to radīja ķīmiķis Regnalds. Jau 1912. gadā jau centās PVC palaist ražošanā, bet tikai 1931. gadā koncerns BASF izlaida pirmās šī materiāla tonnas. Pirmais vācu patents uz PVC logu rāmjiem tika saņemts tikai 1952. gadā. Sākumā rāmji izskatījās, kā mīksts vai pusmīksts PVC, kas tika uzlikts uz metāla pamata. Tad sāka veidot profilus no stingrāka polivinilhlorīda un pastiprināja to ielikšanu no koka vai metāla.
Pirmie logi dzīvokļos, kas gatavoti no cietā materiāla, parādījās 1959. gadā. Un jau pēc pāris gadiem rāmji ar PVC profiliem tika plaši izmantoti. Logu lielais pieprasījums, veicināja arī nepārtrauktu izejvielu un ražošanas iekārtu uzlabošanu. Bija nepieciešams sasniegt augstāku PVC logu kalpošanas ilgumu, kas pārspētu koka logu izturības laiku, vēl vairāk, lai to pārsniegtu.
Tāpat liela uzmanība PVC logu izgatavošanā tika pievērsta ekoloģijai, kā pasargāt no atmosfēras piesārņojuma. Mūsdienu PVC logi atšķiras gan pēc formas, gan ir viegli tos kopt, kā arī labi nosargā siltumu telpā un noslāpē ārējiem trokšņiem.

messenger