error_outline Pasūtījumu izpildes laiks ir 6 - 8 nedēļas
Saņemt īpašu cenu

PVC BĪDĀMIE LOGI

Standartu logu konstrukcijas palēnām atdod savas pozīcijas bīdāmiem logiem , ar kuriem var  izveidot  jaunus, funkcionālākus un  ergonomiskākus interjera risinājumus. PVC bīdāmo logu dažādie veidi un lielais asortiments ļauj tos izmantot tos pilsētu dzīvokļu, vasarnīcu kotedžu, ofisa ēku, izklaides centru apdares veidošanā – praktiski var izvēlēties variantu  jebkuram interjeram un telpas specifikai.

Vieni no populārākiem ir PVC bīdāmie logi  lapenēm un verandām. Burtiski pirms desmit gadiem pārdošanā varēja sastapt tikai «aukstās» konstrukcijas, bet tagad  pilnīgi reālas atpūtai aprīkotas zonas, kas ir labi izolētas ar bīdāmiem  logiem verandām un terasēm, tai pat laikā saglabājot   telpā siltumu, kas plūst no kamīna vai  siltās grīdas.

Bīdāmo logu galvenie plusi:

  • izmantojot PVC bīdāmos logus  paaugstina jūsu dzīves vietas drošību: aizsardzība no svešu personu iekļūšanas  mājas teritorijā;

  • plastmasas bīdāmie logi  ieekonomē platību, kas ir īpaši aktuāli mazgabarīta dzīvokļos un kotedžās;

  • bīdāmie modeļi (atšķiras ar dizaina izvēles bagātību) viegli iekļaujas jebkurā interjerā un  labi saskaņojas ar mūsdienu mēbelēm;

  • paaugstināta konstrukciju  noturība, arī ļoti lieliem izmēriem utt.

Iestiklojot  balkonu, lodžiju un verandu ar PCV bīdāmiem logiem pilsētas dzīvokļos un piepilsētas mājās, mēs padarām interesantāku savu mājvietu.

messenger