error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

NODERĪGI PADOMI, KĀ IZVĒLĒTIES PLASTIKĀTA LOGUS

Kādi ir galvenie kritēriji, lai izvēlētos sev piemērotākos plastikāta logus?

Kādi ir galvenie kritēriji, lai izvēlētos sev piemērotākos plastikāta logus? Šodien logu ražotāji piedāvā milzīgu daudzumu plastmasas logu variantus, konstrukcijas, izpildes veidus, apmaksas iespējas. Plastikātu logu izvēle ir vesela problēma! Tieši šī piedāvājumu daudzveidība  liek mums izdarīt secinājumus, ka labāk sākt izvēli nevis ar  konstrukciju un materiālu, bet ar ražotāja izvēli.

Kādi plastikāta logi ir tie labākie? Izvēle ir milzīga. Stikla paketes, profili un furnitūras kvalitāte ir līdzīgas daudziem uzņēmumiem un izgatavotājiem, un (arī cenas), tad pirmajā vietā par prioritāti kļūst darbinieku profesionālisms un pilns spektrs piedāvāto pakalpojumu.

Pirmkārt, novērtējiet uzņēmuma sarakstu pēc sekojošiem parametriem:

  • Cik gadus uzņēmums jau strādā logu tirgū (ja ir mazāk par pieciem, tad vismaz, cik gadus tā galvenie darbinieki strādā «logu nozarē»);
  • Cik ofiss ir nodrošināts ar parasto aprīkojumu, lai varētu aprēķināt izcenojumus;
  • Vai ir produkcijas sertifikāti;
  • Ko par šo uzņēmumu saka logu lietotāji, var apjautāt arī savas paziņas, ja viņi ir likuši logus savās mājās.

Papildus, ja variet, tad praksē novērtējat montāžnieka darbu, jo profesionāls darbs ir redzams ar neapbruņotu aci. Bet tieši kvalitatīvi profesionāla montāža ir ērtuma, uzticamības un izturības faktors jūsu plastikāta logos.

Īpašu uzmanību pievērsiet plastikātu logu garantijas termiņam, ko piedāvā uzņēmums.

Tad kādi logi ir tie labākie? Neekonomējiet uz kvalitāti, jo logi ir jūsu mājas daļa. Bet māja – tas ir ilgtermiņā. Pārtaisīt vienmēr ir dārgāk, nekā uzreiz izvēlēties profesionālu pakalpojumu. Atcerieties teicienu: «Skopais maksā divreiz ».

messenger