error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

Ideālais mikroklimats jūsu mājā

Lai gan ārā paliek arvien vēsāks, tomēr labs gaiss istabā ir nepieciešams, lai mājās jūs sajustos komfortabli un ērti. Jo ārā aukstāks, jo strīdīgāks jautājums par to, cik un kā vēdināt telpas. Izlaist siltumu un saaukstēties vai saslimt svaiga gaisa trūkuma dēļ?

Lai gan ārā paliek arvien vēsāks, tomēr labs gaiss istabā ir nepieciešams, lai mājās jūs sajustos komfortabli un ērti. Jo ārā aukstāks, jo strīdīgāks jautājums par to, cik un kā vēdināt telpas. Izlaist siltumu un saaukstēties vai saslimt svaiga gaisa trūkuma dēļ? Ir iespēja vēdināt gudri un taupīgi. Sevišķi svarīgi tas ir, ja telpās atrodas kāds slimnieks, mazi bērni vai alerģiski cilvēki. Telpās ar paaugstinātu mitrumu, piemēram, virtuvē vai vannas istabā, ir nepieciešama ļoti laba gaisa apmaiņa. Pārmērīgs mitrums iespaido mikroklimatu un veicina pelējuma veidošanos.
Lai sasniegtu augsta līmeņa siltuma izolāciju, sāka izgatavot hermētiskākus PVC logus, bet tādi logi izslēdza pastāvīgu gaisa padevi. Radās dilemma, būs caurvējš vai pelējums, kamēr GEALAN atrada jaunu risinājumu, pateicoties ventilācijas sistēmai GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL). Inteliģentais gaisa vārsts ievada telpā svaigu gaisu, kā arī novērš caurvējus un pelējuma veidošanos.
Tai pat laikā parastie plastmasas logi kļūst vēdināmi un rada patīkamu mājas klimatu. Kādas ir vēdināšanas iespējas?

Spraugas vēdināšana – logs tiek nedaudz atvērts, kas nodrošina ierobežotu svaiga gaisa pieplūdi, bet prasa ilgu laiku.

Pilna vēdināšana – daudz efektīgāks telpu vēdināšanas veids, kas nodrošina pilnīgu vēdināšanu. Logu vērtne atveras pilnībā, un gaiss telpā pilnībā atjaunojas svaigs gaiss pēc 4-10 minūtēm. Enerģijas zaudējumi ir minimāli, un ēka nepaspēj palikt auksta, jo gaisa apmaiņa notiek ļoti ātri.  

Caurvēja vēdināšana – gaisa apmaiņa notiek vēl ātrāk. Jau pēc 2-4 minūtēm telpa tiek pilnīgi izvēdināta. Tikai caurvēja vēdināšanas laikā labāk mājas iedzīvotājiem ieiet citā telpā, lai caurvējš neietekmētu cilvēku veselību.

messenger