error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

Mansarda logi – gaismas avots jūsu mājā

Mūsdienās cilvēki vēlas savu māju padarīt ne tikai ērtu, bet oriģinālāku un interesantāku, un viens no šādiem elementiem ir mansarda logi. Īpaši tie ir aktuāli māju īpašniekiem, kuri vēlas pārveidot bēniņa telpas par dzīvokļiem, jo tas ļauj nozīmīgi paplašināt dzīvojamo telpu.

Mūsdienās cilvēki vēlas savu māju padarīt ne tikai ērtu, bet oriģinālāku un interesantāku, un viens no šādiem elementiem ir mansarda logi. Īpaši tie ir aktuāli māju īpašniekiem, kuri vēlas pārveidot bēniņa telpas  par dzīvokļiem, jo tas ļauj nozīmīgi paplašināt dzīvojamo telpu. 

Mansarda  logi tiek ražoti mansarda stāviem, kas ir novietoti zem jumta, vismājīgākajai un komfortablākajai vietai Jūsu mājā, kas noskaņo uz mieru, atpūtu un pabūšanu vienatnē. Atkarībā no privātmājas un kotedžas īpašnieku prasībām un gaumes, mansarda var tikt izmantota kā bērnistaba vai kabinets.

Mansarda  logiem ir ne tikai būtiska dekoratīvā loma, bet arī funkcionalitāte, jo tie ir dienas gaismas avots.

Būvējot mansardu, novietojot tur logus, iepriekš pārdomājiet, kurā vietā jums ir nepieciešams īpaši spēcīgs dienas apgaismojums. Tādējādi, jūs ievērojami ietaupīsiet uz elektrības rēķina. Ar daudzveidīgu logu formu palīdzību, var realizēt viskreatīvākās dizaina idejas un panākt oriģinālus vizuālus efektus.

Logu laukumu aprēķina, uz katriem desmit kvadrātmetriem grīdas rēķinot 1 – 2 m2 lielu jumta stiklojumu. Par 15 – 20% lielākus logus rekomendē bērnistabai, viesistabai un ziemas dārzam. Pateicoties to slīpajam novietojumam, caur mansarda logiem iekļūst par 40% vairāk gaismas, nekā caur vertikāliem logiem.

Arhitekti uzsver, ka mansarda logi kļūst par galveno interjera elementu, savienojumā ar tradicionāliem vertikāliem logiem « izceļot ēkas fasādes plastiku».

Mansarda logiem jāiztur tikpat liels smagums, cik ēkas jumtam. Šī īpašība atšķir mansarda logus no tradicionāliem vertikāliem logiem. Apgaismojums caur mansarda logu ļaus jums radīt maksimālu labsajūtu un noformēt jūsu mansarda istabu tādu, lai tā kļūtu par jūsu mājas iedzīvotāju mīļāko relaksācijas telpu.  Pateicoties mansardu modeļu daudzveidībai, praktiski nav ierobežojumu to uzstādīšanā. 

messenger