error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

LODŽIJA, TĀS IESTIKLOŠANA UN SILTINĀŠANA

Pilsētas dzīvoklī lodžija bieži vien ir diezgan liela, un tas nozīmē, ka, ja mēs to iestiklojam, tad varam iegūt vairākus metrus sava dzīvokļa paplašināšanai. Atšķirībā no balkona, lodžija nav izvirzīta uz āru, bet ir it kā mājas iekšpusē, līdz ar to neietekmē ēkas fasādes skatu un tāpēc ir pievilcīgs mērķis lodžijas iestiklošanai un siltināšanai. Kā padarīt lodžiju funkcionālāku, kā to labāk siltināt un iestiklot?

Mēģinot lodžiju vai balkonu siltināt vai iestiklot, jādomā ne tikai par materiāliem, bet arī par darba posmiem, lai vēlāk nebūtu jālabo kļūdas, kas izdarītas nezināšanas dēļ.

Ir pilnīgi skaidrs, ka no ekonomiskā viedokļa, uzstādīt lodžijā vai balkonā plastmasas logus ar stikla paketēm ir optimālākais variants siltai lodžijas iestiklošanai. Kaut gan celtniecības produkcija ir pārpilna ar visdažādākajiem plastikas profiliem ( alumīnija, koka, kā arī kombinētiem variantiem), tomēr plastmasas rāmji ir daudz pieejamāki cenas dēļ un apmierina visas prasības. Vēl jo vairāk, no kāda materiāla ir izgatavots rāmis, tam nav galvenā loma, lai sasniegtu galveno mērķi – komfortablus dzīvošanas apstākļus arī uz lodžijas.

messenger