error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

GEALAN-KUBUS® sistēma Pasīvās mājās

2012.gadā Vides investīciju fonds uzsāka ieviest programmas Inteliģenta Enerģija Eiropai projektu – Pasīvās mājas un atjaunojamo energoresursu reģioni (saīsināti PassREg). Pasīvās mājas standartu nosaka vairāki kritēriji, bet noteicošais kritērijs ir zemais siltumenerģijas patēriņš apkurei – ne vairāk par 15 kWh/m2gadā.

2012.gadā Vides investīciju fonds uzsāka ieviest programmas Inteliģenta Enerģija Eiropai projektu – Pasīvās mājas un atjaunojamo energoresursu reģioni (saīsināti PassREg).  Pasīvās mājas standartu nosaka vairāki kritēriji, bet noteicošais kritērijs ir zemais siltumenerģijas patēriņš apkurei – ne vairāk par 15 kWh/m2gadā. Kā sasniegt tik augstus enerģijas ekonomijas rādītājus? Eiropā ir definēti vispārējie būvnieciskie risinājumi: 
- Konstrukciju izveidei jāizmanto materiāli ar pēc iespējas augstu siltuma izolācijas koeficientu. 
- Ieplūdes/izplūdes ventilācijas sistēma jāaprīko ar rekuperatoriem, kas atdzesē izplūstošo gaisu un atgūto siltumu izmanto ēkas apsildei. 
- Jāizmanto konkrētajā reģionā pieejamie alternatīvās enerģijas resursi – saules, vēja, termālie. 

Pasīvās ēkas sasildīšanai  ļoti svarīgs faktors ir  pareizā ēkas logu atrašanās vieta un pareiza stiklojuma virsmas izmantošana. GEALAN-KUBUS® sistēma piedāvā lielāku stikla zonu, tādēļ, labākos nosacījumus "pasīvās mājas" elementu radīšanai.

Sistēmas GEALAN-KUBUS® galvenie principi ir: daudz stikla, vairāk gaismas, mazāk vērtnes, modernas formas, ārpus laika un stila, labākie siltumizolācijas rādītāji, inovatīvu virsma Acrylcolor, kā arī spēja radīt lielus krāsas elementus. Sistēmas GEALAN-KUBUS® krāsainie profili dod plašākas iespējas izvēlei un radošumam. GEALAN-KUBUS® sistēma izmanto visus GEALAN vismodernākos siltumizolācijas risinājumus. Sistēmas kvalitāte un unikalitāte attīstās gan no projektēšanas, gan enerģijas viedokļa.

GEALAN-KUBUS® sistēma ir revolucionāra PVC logu koncepcija arhitektūrā. Lielāka izmēra stikla virsmas,  plašākas gaismas ieplūdes iespējas paver jaunu rīcības brīvību arhitektiem. GEALAN-KUBUS® sistēma atbilst pilnībā visiem Pasīvās mājas standartiem.

messenger