error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

Kā atnāk Jaunais gads pasaules logos

Kā izrādās, dažādās pasaules malās arī logiem Jaungada laikā ir sava īpaša loma. Šoreiz par dažām pasaules tautu tradīcijām.

Kā izrādās, dažādās pasaules malās arī logiem Jaungada laikā ir sava īpaša loma.  Šoreiz par dažām pasaules tautu tradīcijām.

Karstasinīgā Itālijā ir sena tradīcija, kas mūsdienās gan tiek piekopta arvien retāk, ir mest laukā pa durvīm vai logiem lietas, kas saistās ar negatīviem notikumiem aizvadāmajā gadā. 

Vēsie igauņi veco gadu aizvada viskarstāk, jo Jauno gadu sagaida saunā. Uz igauņiem mēs varam skatīties pa saunas logu. Lai topošais gads cilvēkam būtu pavisam gaišs un veselīgs, ieteicams pavadīt saunā ne vien Vecgada dienu, bet arī Vecgada nakti. Labi gan, ka mūsdienās šīs tradīcijas piekritēji palikuši mazāk, citādi šajās dienā visas saunas būtu pārpildītas, bet uz ielām nebūtu nevienas dzīvas dvēseles.

Jaunā gada sagaidīšana Argentīnā – jau dienas vidū cilvēki savāc nevajadzīgo makulatūru savās mājās vai ofisā un īsteno ikgadējo tradīciju – visus papīrus, žurnālus un avīzes met laukā pa logu! Rituāla izpilde ne tikai sola tīru un bezrūpīgu gadu, bet tas ir arī lielisks veids, kā noņemt stresu, kas sakrājies vecā gada garumā!

Ķīniešu laika skaitīšanas sistēma ir veidota, ievērojot Saules un Mēness kustību. Lunārais cikls ilgst aptuveni 29,5 dienas. Tādēļ Jaunais gads ķīniešiem ir katru gadu citā datumā.

Vecgada vakars un Jaunā gada diena ir tas laiks, kad Vecgada vakarā jātur durvis un logi vaļā, lai vecais gads tiek projām, un Jaunais gads ienāk mūsu mājās!

Laimīgu 2019. gadu un lai vienmēr gaisma un siltums būtu jūsu mājas logos!

messenger