error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

Gatavojam logus ziemai?!

Kā sagatavot logus ziemai? Logi ir dažādi – jauni un vecāki, plastmasas un koka, tāpēc ir atkarīgs, cik daudz pūļu ir jāpieliek, lai mēs siltā un mājīgā mājā varētu mierīgi sagaidīt ziemu. Logus pirms ziemas ir ieteicams rūpīgi nomazgāt, tas ir ne tikai skaistumam, bet gan papildu saules stari ir gaismas un siltuma avots, kas ir tik nepieciešami gada aukstajā laikā. Tāpat būtu ieteicams ar silikonu ieziest logu blīvējumu, ar mašīneļļu jāapstrādā metāla furnitūra.

Kā sagatavot logus ziemai? Logi ir dažādi – jauni un vecāki, plastmasas un koka,  tāpēc  ir  atkarīgs, cik daudz pūļu ir jāpieliek, lai mēs siltā un mājīgā mājā varētu mierīgi sagaidīt ziemu. Logus pirms ziemas ir ieteicams rūpīgi nomazgāt, tas ir ne tikai skaistumam, bet  gan papildu saules stari ir gaismas un siltuma avots, kas ir tik nepieciešami gada aukstajā laikā. Tāpat būtu ieteicams ar silikonu ieziest logu blīvējumu, ar mašīneļļu jāapstrādā metāla furnitūra.

Ja no loga jūtami pūš auksts gaiss, ir jāsāk ar loga ailēm. Plastmasas ailes un betona pamatni ir vērts aizdarīt ar poliuretānu, celtniecības putām, bet var izmantot arī senās metodes - maisa audumu vai lina pakulas, bet  visam ir jābūt tīram un sausam. Minerālvati izmantot dzīvojamajās telpās nav ieteicams, jo tā kaitē veselībai un saveļas, ja tajā uzkrājas mitrums.

Ir jāpārbauda arī palodzes, jo nepareizi ievietotas palodzes rada situāciju, kad ielu no telpas atdala tikai plāns montāžas putu slānis, ar laiku var deformēties, bet radušās spraugas izvadīs siltumu no mājas. Šādas spraugas ir jāmeklē un rūpīgi jāapstrādā.

Dažu plastmasas logu furnitūra ļauj ar tapu regulēšanu nomainīt ziemas režīmu pret vasaras režīmu un otrādi. Koka logiem ļoti reti ir šādas īpašības, tādēļ ārpilsētas mājās, kurās ir koka logi, tos parasti aplīmē ar papīru, audumu, īpašām rūpnieciski izgatavotām siltinošajām lentām ar līmes kārtu.

Dažādus bojājumus var novērtēt arī vizuāli un tos var redzēt, izmantojot īpašu iekārtu — termogrāfu.Infrasarkanajā shēmā sarkanās zonas logiem norāda vietas, kur izplūst siltums. Ja mājā ir plastmasas logi, tad rūpju būs mazāk, nekā tajās mājās, kur ir vecie logi ar  koka rāmjiem, taču katram no tiem ir savas nianses.

messenger