error_outline Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, biroja darbinieki strādā attālināti. Mēs turpinām pieņemt un izpildīt pasūtījumus.
Saņemt īpašu cenu

RĪGAS LOGI nodrošina dažāda izmēra logus dažādām mājām

Logu iespējams konstruēt ar dažādu formu un dažādu veidu atvēršanu. No maza neaizstiklota cauruma alā logs ir izaudzis līdz visas ēkas izmēriem. Mūsdienās ir iespējama jebkura loga forma, tomēr joprojām visaktuālākā un pieprasītākā ir taisnstūris.

 

Logu iespējams konstruēt ar dažādu formu un dažādu veidu atvēršanu. No maza neaizstiklota cauruma alā logs ir izaudzis līdz visas ēkas izmēriem. Mūsdienās ir iespējama jebkura loga forma, tomēr joprojām visaktuālākā un pieprasītākā ir taisnstūris.

Stila ietekme uz formu Jau antīkajā pasaulē parādās dažādas logu formas, arī liektas, tāpēc par logu formu ir grūtāk pateikt, kāda nav nevis kāda tā ir. “Tā ir jebkāda, - atzīst arhitekts Ilmārs Dirveiks. Logu formas vienmēr ir ietekmējušas konkrētā periodā valdošās stila tendences. Piemēram, gotikā ir smaillogi, bet tai pašā laikā arī apaļas logu formas. Savukārt elipses veida logi ir gan barokā, gan klasicismā. Dzīvojamās mājās kļuva aktuāla izgaismojuma problēma, jo telpās tika paaugstināti griesti, līdz ar to vajadzēja palielināt arī logus. Visvairāk un visdažādākās brīvās liektās formas logus var atrast jūgendstilā. Arhitekti logu uzskatīja par būtisku mākslinieciskās izteiksmes elementu, tāpēc pielietoja dažādus ornamentus, lai logu izdaiļotu un izceltu.

RĪGAS LOGI piedāvā visdažādākās logu formas, taču cilvēki ir diezgan konservatīvi savā izvēlē un vēl joprojām galvenokārt izvēlas taisnstūra logus. Galvenā tendence ir izvēlēties logus bez spraišļotumiem, lai telpā ieplūstu pēc iespējas vairāk gaismas. Mūsdienās jebkura cilvēku vēlme attiecībā pret logu formu un dalījumu ir iespējama. Dažkārt cilvēki izvēlas īpatnējas formas logus, atkarībā no arhitektoniskās vides.

Loga forma un sadalījums ar līstēm ir būtisks elements mājas vizuālajā koptēlā. Ar līstēm varat uzsvērt savu logu individualitāti. Tās sadala logus mazākās iedaļās un piešķir ēkas fasādei oriģinalitāti. Pateicoties tam, ka termoplastiskajiem materiāliem ir iespējams piešķirt dažādas formas, modernos plastmasas logus viegli pielāgot katram konkrētam risinājumam.

 

messenger